100% satysfakcji,
nawet o 60%
NIŻSZE CENY!

plastikowe CR39 w cenie oprawek
pocieniane index 1,60 teraz tylko
89,5 zł/szt
fotochrom plastikowy teraz tylko
64,5 zł/szt
fotochrom Transition teraz tylko
174,5 zł/szt
poliwęglan z antyrefleksem teraz tylko
57,5 zł/szt

Skontaktuj się z naszym ekspertem

telefon:
796 127 090
lub 58 520 26 32
pytania na:
Info@OkularywSieci.pl
zamówienia:
sklep@OkularywSieci.pl
fax:
58 742 54 67
Skype:
OkularywSieci.pl
Google+

Jesteś tutaj:

Jak kupować?

   Wykonując badanie wzroku dostajesz receptę okularową na ich wykonanie. Po jej otrzymaniu po prostu wybierasz model oprawki na naszej stronie internetowej, która najbardziej Tobie odpowiada, lub też możesz przesłać do nas konkretny model oprawy wraz z jej kolorem, a następnie podajecie szczegóły recepty okularowej (wypełniając formularz online bądź też faksując do nas jej kopię na nr 58 742 54 67). Następnie my dostarczymy  Twoje nowe okulary wprost do drzwi.

Kilka porad zanim zaczniesz swoje zakupy:

Krok 1 - wybierz oprawki

    Oprawki możesz wyszukać używając do tego panelu po lewej stronie. Są one pogrupowane ze względu na cenę, marki oraz można do tego celu użyć zaawansowanej wyszukiwarki (wyszukania po rozmiarze oprawek). Każdą parę oprawek możesz dodać do przymierzalni, dzięki czemu będziesz mógł załadować swoje zdjęcie lub pobrać je z kamery internetowej i sprawdzić jak wyglądasz w okularach. Jeśli przymierzałeś gdzieś oprawki, których nie mamy w ofercie, przyślij nam ich model oraz markę a my zaproponujemy Ci je po niewiarygodnie niskiej cenie.
   Jeżeli posiadasz już oprawki i interesują Cię tylko szkła - skontaktuj się z naszym konsultantem.

Krok 2

Wybierz odpowiedni rodzaj szkieł korekcyjnych dla siebie (możesz również skonsultować ich optymalny wybór z naszym Ekspertem- Optyk Online lub przeczytać o nich w zakładce warto wiedzieć - rodzaje szkieł ).

Krok 3

Kolejno kliknij na ikonę dalej (na dole strony), aby przejść do podania mocy Twoich okularów zgodnych z receptą.

Podaj moce Twoich szkieł korekcyjnych zgodnie z ważną receptą okularową. Możesz wypełnić formularz recepty online lub przesłać jej kopię do nas faksem bądź emailem.

Krok 4

Dokonaj płatności w dogodny dla Ciebie sposób. Następnie otrzymasz e-mail z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Po jego potwierdzeniu możesz monitorować online jego status. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto. Jeśli wybrałeś dostawę kurierem, to dodatkowo można na swoim koncie sprawdzić status przesyłki.

Dostarczymy Twoje nowe okulary wprost do Twoich drzwi.


A-tech.pl Projekt i wykonanie
A-tech.pl

Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.